Stříbrné nádobí

Stříbrné chrastítko se srdíčkem 10.5 cm

Katalogové číslo: 8270262

Chrastítko ze stříbra v podobě srdíčka, které obsahuje kuličky, které při pohybu zvoní. Toto stříbrné chrastítko je vyrobené pro držení miminkem a svým sladkým cinkáním rozveselí a uklidní miminko tím, že odvede pozornost od toho, co ho trápí.

V dávných dobách bylo chrastítko považováno za amulet, ve skutečnosti podle tradice mělo cinkání zvonků sílu odvrátit negativní vlivy. Představoval první důležitý dar, který dítě dostalo jako vzácný předmět s přáním štěstí; zejména stříbrné chrastítko bylo uděleno pro specifickou vlastnost tohoto drahého kovu s antibakteriální silou zaručující zdraví.

Ke stříbrným předmětům Greggio jsou dodávány certifikáty, který zaručuje jeho autenticitu a vysokou kvalitu provedení. Každý kus stříbrného nádobí je označen českým puncem dle ryzosti a tzv. odpovědnostní značkou více zde. Toto elegantní nádobí je vyrobeno ze sterlingového stříbra o ryzosti 925/1000.

Čisté sterlingové stříbro má jasný bílý třpyt, je velmi kujné a tvárné, je citlivé na světlo a je výborným vodičem tepla a elektřiny. Stříbro je netoxické, má výjimečné antibakteriální vlastnosti, které nemění chuť jídla nebo nápojů. Stříbro může být zpracováno mnoha způsoby a vyváleno do téměř průsvitné tenkosti, ale musí být slito s jiným kovem (měď), aby se mu dodala síla a trvanlivost.

Dostupnost  SKLADEM NA PRODEJNĚ 1ks

4 387,- Kč

Parametry a údržba

EAN 1234567900124
Výrobce Rino Greggio Argenterie
Značka Greggio
Materiál stříbro
Provedení ruční výroba
Dárkové balení ano
Rozměr 10,5 cm
Váha 18 g
Ryzost stříbra 925/1000
Myčka na nádobí ne
Ke stažení Návod k použití PDF