Stříbrné nádobí

Stříbrná kulatá dóza 4.5 cm

Katalogové číslo: 8680042

Stříbrná krabička s uzavíratelným víčkem 4.5 cm. Vhodná pro dodatečné rytí monogramu nebo věnování. Je to ideální dárek pro elegantní a noblesní dámu či pána. Elegantní místo pro umělé sladidlo, léky, bonbóny nebo jiné drobnosti.

Design a kvalita, které značku Greggio identifikují, jsou Made in Italy a použité materiály jsou té nejvyšší kvality. Baleno v elegantní modré krabičce se záručním listem.

Ke stříbrným předmětům Greggio jsou dodávány certifikáty, který zaručuje jeho autenticitu a vysokou kvalitu provedení. Každý kus stříbrného nádobí je označen českým puncem dle ryzosti a tzv. odpovědnostní značkou více zde. Toto elegantní nádobí je vyrobeno ze sterlingového stříbra o ryzosti 925/1000.

Čisté sterlingové stříbro má jasný bílý třpyt, je velmi kujné a tvárné, je citlivé na světlo a je výborným vodičem tepla a elektřiny. Stříbro je netoxické, má výjimečné antibakteriální vlastnosti, které nemění chuť jídla nebo nápojů. Stříbro může být zpracováno mnoha způsoby a vyváleno do téměř průsvitné tenkosti, ale musí být slito s jiným kovem (měď), aby se mu dodala síla a trvanlivost.

Dostupnost  4 až 8 týdnů (pro upřesnění prosím volejte 776 552 815)

2 701,- Kč

EAN 1234567904986
Výrobce Rino Greggio Argenterie
Značka Greggio
Materiál stříbro
Provedení ruční výroba
Dárkové balení ano
Průměr 4,5 cm
Váha 25 g
Ryzost stříbra 925/1000
Myčka na nádobí ne