Historia Decor

Měděný kastrol s poklicí 26 cm

Katalogové číslo: 3113S-26

Kastrol je všestranný kuchyňský kus, který budete používat každý den. V tomto kastrolu pečené nebo dušené maso naplní váš domov lahodnou vůní, nebo jej můžete použít k vaření čerstvé zeleniny z farmářského trhu. Kastrol Ruffoni je navržen tak, aby plynule fungoval při přechodu od rychlého opékání masa a zeleniny na varné desce přes jemné dušení v troubě až po elegantní servírování u stolu. Krásně zdobené víko zachycuje teplo a vlhkost, pomáhá vám změkčit tuhá masa a zachovat aroma.

Vnitřní část nádobí je upravena tradičním ručním cínováním. Nádobí s tímto povrchem je možné používat do maximální teploty 220°C. Povrch se nesmí zahřívat bez náplně jako je tuk, voda atd. Při poškození vnitřního povrchu je možná a někdy i nutná oprava. Toto pře-cínování lze zajistit přímo u výrobce.

Každý kus je vyroben z pevné mědi pro vynikající tepelnou vodivost, tepaná pro zvýšenou pevnost a trvalou krásu a pocínována ručně nad ohněm. Nýtované rukojeti jsou odlity z masivního bronzu a poklice je korunována typickým jelenem.

Tyto nádherné výtvory jsou jedinečnými kusy, kterým patří místo na tabuli. Navrženo pro použití na plynovém sporáku nebo v troubě, vyrobeno z masívní mědi o tloušťce 1,0-1,5 mm. Kováno a cínováno ručně, držadla a úchyty z leštěné lité mosaze.

Dostupnost  SKLADEM NA PRODEJNĚ 1ks

10 306,- Kč

EAN 8032622867589
Výrobce Ruffoni - Itálie
Značka Ruffoni
Materiál měď a cín
Dárkové balení ne
Výška 9,5 cm
Průměr 26 cm
Objem 4 l
Myčka na nádobí ne
Mikrovlnná trouba ne
Indukce ne
Plyn ano
Sklokeramika ano
Trouba ano