Historia Decor

Měděný pakáč s poklicí 45x8x27 cm

Katalogové číslo: 3209S-36

Obdélníkový pekáč je díky své velkorysé velikosti a klenutému víku ideální pro velké rodinné pečení! V tomto prostorném a pevném měděném pekáči budete samozřejmě moci péct také všechny druhy krůt, kuřete, šunky a zeleniny. V mnoha italských rodinách je pro nedělní oběd typická pomalu vařená nebo pečená jídla. Obvykle jehněčí, vepřové nebo hovězí maso a podává se k pečeným bramborám a kořenové zelenině.

Každý kus je vyroben z pevné mědi pro vynikající tepelnou vodivost, tepaná pro zvýšenou pevnost a trvalou krásu a pocínována ručně nad ohněm. Nýtované rukojeti jsou odlity z masivního bronzu a poklice je korunována typickým jelenem.

Vnitřní část nádobí je upravena tradičním ručním cínováním. Nádobí s tímto povrchem je možné používat do maximální teploty 220°C. Povrch se nesmí zahřívat bez náplně jako je tuk, voda atd. Při poškození vnitřního povrchu je možná a někdy i nutná oprava. Toto pře-cínování lze zajistit přímo u výrobce.

Nadčasový kousek, který plynule přejde z varné desky do trouby a nakonec bude sloužit u stolu a může být hrdě vystaven jako ozdoba každého kuchyňského nebo jídelního stolu, když se nepoužívá.

Tyto nádherné výtvory jsou jedinečnými kusy, kterým patří místo na tabuli. Navrženo pro použití na plynovém sporáku nebo v troubě, vyrobeno z masívní mědi o tloušťce 1,0-1,5 mm. Kováno a cínováno ručně, držadla a úchyty z leštěné lité mosaze.

Dostupnost  SKLADEM NA PRODEJNĚ 1ks

14 026,- Kč

EAN 8032622868241
Výrobce Ruffoni - Itálie
Značka Ruffoni
Materiál měď a cín
Dárkové balení ne
Výška 8 cm
Rozměr 36x8x27 (včetně držadel 45x8x27) cm
Myčka na nádobí ne
Mikrovlnná trouba ne
Indukce ne
Plyn ano
Sklokeramika ano
Trouba ano