Vánoční porcelán

Sada dvou ozdob Renaissance Gold

Katalogové číslo: 1055761

Sada dvou ozdob z anglického kostního porcelánu v provedení Renaissance Gold se stane vánoční tradicí pro další generace a vzpomínky na dětství.

Již v 1759, v roce založení porcelánky Wedgwood zakladatelem Josiah Wedgwood, bylo vánoční období považováno za vzácný a radostný čas, prožívaný v kruhu své rodiny a blízkých u prostřené sváteční tabule. Tyto vánoční ozdoby evokují nostalgii anglických tradičních Vánoc z gregoriánské éry 18. století. Přírodní motivy a zvířata zdobí působivě vánoční koule v ikonické barevné kombinaci – v bledě modré a bílé. Všechny vánoční dekorace jsou opatřeny hedvábnou bílou stužkou se stříbrným nápisem ‘A Magical Wedgwood Christmas‘ a značkou W. Každá ozdoba je v modrobílé dárkové krabičce.

Sleva 40% platí do vyprodání zásob!

Nechte se inspirovat a ozdobte svůj vánoční stromeček nadčasovou kolekcí modro-bílých vánočních ozdob inspirovaných kolekcí Jasperware od Wedgwoodu. A objevte vánoční ozdoby s oblíbenými vzory Wild Strawberry a Renaissance Gold. Najděte perfektní vánoční ozdoby pro Vaše kouzelné Vánoce.

Dostupnost  SKLADEM NA PRODEJNĚ 3ks

Nejnižší cena výrobku za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2 268,- Kč

1 361,- Kč

Běžná cena: 2 268,- Kč

Parametry a údržba

EAN 701587437837
Výrobce Wedgwood - Anglie
Značka Wedgwood
Materiál biskvit
Provedení ruční výroba
Dárkové balení ano
Průměr 6,6 cm
Myčka na nádobí ne
Mikrovlnná trouba ne
Ke stažení Návod k použití PDF