Stříbrné nádobí

Stříbrná čtvercová dóza 3x3 cm

Katalogové číslo: 8690032

Stříbrná krabička s uzavíratelným víčkem. Vhodná pro dodatečné rytí monogramu nebo věnování. Je to ideální dárek pro elegantní a noblesní dámu či pána. Elegantní místo pro umělé sladidlo, léky, bonbóny nebo jiné drobnosti.

Design a kvalita, které značku Greggio identifikují, jsou Made in Italy a použité materiály jsou té nejvyšší kvality. Baleno v elegantní modré krabičce se záručním listem.

Ke stříbrným předmětům Greggio jsou dodávány certifikáty, který zaručuje jeho autenticitu a vysokou kvalitu provedení. Každý kus stříbrného nádobí je označen českým puncem dle ryzosti a tzv. odpovědnostní značkou více zde. Toto elegantní nádobí je vyrobeno ze sterlingového stříbra o ryzosti 925/1000.

Čisté sterlingové stříbro má jasný bílý třpyt, je velmi kujné a tvárné, je citlivé na světlo a je výborným vodičem tepla a elektřiny. Stříbro je netoxické, má výjimečné antibakteriální vlastnosti, které nemění chuť jídla nebo nápojů. Stříbro může být zpracováno mnoha způsoby a vyváleno do téměř průsvitné tenkosti, ale musí být slito s jiným kovem (měď), aby se mu dodala síla a trvanlivost.

Dostupnost  SKLADEM NA PRODEJNĚ 1ks

3 557,- Kč

Parametry a údržba

EAN 1234567903767
Výrobce Rino Greggio Argenterie
Značka Greggio
Materiál stříbro
Provedení ruční výroba
Dárkové balení ano
Rozměr 3x3 cm
Váha 22 g
Ryzost stříbra 925/1000
Myčka na nádobí ne
Ke stažení Návod k použití PDF