Stříbrné nádobí

Stříbrná ozdobná dóza Octagonal 6x4.5 cm

Katalogové číslo: 8720122

Stříbrná krabička s uzavíratelným ozdobeným víčkem a s vyrytým květinovým motivem. Je to ideální dárek pro elegantní a noblesní dámu. Elegantní místo pro umělé sladidlo, léky, bonbóny nebo jiné drobnosti.

Design a kvalita, které značku Greggio identifikují, jsou Made in Italy a použité materiály jsou té nejvyšší kvality. Baleno v elegantní modré krabičce se záručním listem.

Ke stříbrným předmětům Greggio jsou dodávány certifikáty, který zaručuje jeho autenticitu a vysokou kvalitu provedení. Každý kus stříbrného nádobí je označen českým puncem dle ryzosti a tzv. odpovědnostní značkou více zde. Toto elegantní nádobí je vyrobeno ze sterlingového stříbra o ryzosti 925/1000.

Čisté sterlingové stříbro má jasný bílý třpyt, je velmi kujné a tvárné, je citlivé na světlo a je výborným vodičem tepla a elektřiny. Stříbro je netoxické, má výjimečné antibakteriální vlastnosti, které nemění chuť jídla nebo nápojů. Stříbro může být zpracováno mnoha způsoby a vyváleno do téměř průsvitné tenkosti, ale musí být slito s jiným kovem (měď), aby se mu dodala síla a trvanlivost.

Dostupnost  SKLADEM NA PRODEJNĚ 1ks

5 566,- Kč

Parametry a údržba

EAN 1234567900179
Výrobce Rino Greggio Argenterie
Značka Greggio
Materiál stříbro
Provedení ruční výroba
Dárkové balení ano
Rozměr 6x4,5 cm
Váha 36 g
Ryzost stříbra 925/1000
Myčka na nádobí ne
Ke stažení Návod k použití PDF