Postříbřené nádobí

Postříbřená dětská sada šálek a lžička

Katalogové číslo: 9807152

Krásná masívně postříbřená dětská lžička a hrníček bude krásným dárkem a vzpomínkou k narození. Postříbřenou lžičku lze u zlatníka doplnit o jméno, datum a čas narození, váhu a délku miminka. 

Všechny kusy jsou harmonicky navržené, pohodlně se drží v ruce a snadno se používají. Čisté stříbro má jasný bílý třpyt, je velmi kujné a tvárné, je citlivé na světlo a je výborným vodičem tepla a elektřiny. Stříbro tedy i postříbřené nádobí je netoxické, má výjimečné antibakteriální vlastnosti, které nemění chuť jídla nebo nápojů. Stříbro může být zpracováno mnoha způsoby a vyváleno do téměř průsvitné tenkosti, ale musí být slito s jiným kovem (měď), aby se mu dodala síla a trvanlivost. Postříbřené kolekce nádobí jsou navrhovány v různých stylech, aby vyhovovaly různému vkusu a stylu života: od velmi tradičních stylů po zcela moderní designy.

Postříbřené nádobí a stolní doplňky italské značky Greggio je navrženo tak, aby přetrvalo, stalo se svědky opatrovaných vzpomínek a těšilo ty, kdo ocení nesmírnou krásu a kvalitu. Masivní postříbřené nádobí je vyráběno v různých stylech, aby vyhovovalo nejrůznějšímu vkusu a potřebám stolování i pro exkluzivní tabule. Všechny kusy jsou harmonicky navržené, pohodlně se drží v ruce a snadno se používají.

Dostupnost  SKLADEM NA PRODEJNĚ 1ks

4 269,- Kč

Parametry a údržba

EAN 1234567900032
Výrobce Rino Greggio Argenterie
Značka Greggio
Materiál postříbřená alpaka
Provedení ruční výroba
Dárkové balení ano
Myčka na nádobí ne
Ke stažení Návod k použití PDF