Stříbrné nádobí

Stříbrná lžička zajíček k narození 14 cm

Katalogové číslo: 8211634

Dětská matná stříbrná lžička v podobě zajíčka bude krásným dárkem k narození nebo ke křtinám. Lžičku lze u zlatníka dodatečně opatřit o datum a čas narození, ale i o váhu, délku a jméno miminka.

V dávných dobách byla stříbrná lžička považována za amulet, ve skutečnosti podle tradice mělo stříbro sílu odvrátit negativní vlivy. Představovala první důležitý dar, který dítě dostalo jako vzácný předmět s přáním štěstí; zejména stříbrná lžička byla darována pro specifickou vlastnost tohoto drahého kovu s antibakteriální silou zaručující zdraví.

Ke stříbrným předmětům Greggio jsou dodávány certifikáty, který zaručuje jeho autenticitu a vysokou kvalitu provedení. Každý kus stříbrného nádobí je označen českým puncem dle ryzosti a tzv. odpovědnostní značkou více zde. Toto elegantní nádobí je vyrobeno ze sterlingového stříbra o ryzosti 925/1000.

Čisté sterlingové stříbro má jasný bílý třpyt, je velmi kujné a tvárné, je citlivé na světlo a je výborným vodičem tepla a elektřiny. Stříbro je netoxické, má výjimečné antibakteriální vlastnosti, které nemění chuť jídla nebo nápojů. Stříbro může být zpracováno mnoha způsoby a vyváleno do téměř průsvitné tenkosti, ale musí být slito s jiným kovem (měď), aby se mu dodala síla a trvanlivost.

Dostupnost  SKLADEM NA PRODEJNĚ 3ks

7 321,- Kč

Parametry a údržba

Výrobce Rino Greggio Argenterie
Značka Greggio
Materiál stříbro
Provedení ruční výroba
Dárkové balení ano
Rozměr 14 cm
Váha 38 g
Ryzost stříbra 925/1000
Myčka na nádobí ano
Ke stažení Návod k použití PDF