Star Fluted Christmas

Mísa s poklicí 21 cm

Katalogové číslo: 1064783

Vánoční mísa s poklicí bude Vaším novým svátečním oblíbencem, který je ideální pro udržení teplého jídla. Když se nepoužívá, je krásným středobodem, který přidává na sváteční náladě. Nic nepovzbudi sváteční atmosféru, tak jako setkání u stolu pro příjemné chvíle radosti a pospolitosti. Zde ožívá oblíbená vánoční večeře z porcelánu Royal Copenhagen a stala se součástí mnoha svátečních tradic. Slavnostní smrkové věnce lemující talíře, mísy a šálky jsou ozdobeny mašlemi z hedvábné stuhy a vánočními ozdobami a vytvářejí tak bohatý a elegantní servis, který je dokonalým zázemím pro všechna vaše radostná sváteční jídla.

Po více než dvě století dodává Royal Copenhagen své zboží do interiérů nejen v Dánsku, ale i za hranicemi. Porcelánové jídelní soupravy Royal Copenhagen jsou i dnes odrazem mistrovské zručnosti. Ručně malovaný porcelán nebo design porcelánových jídelních souprav s moderními prvky se úspěšně prodává a působí radost jak sběratelům, tak i novým generacím zákazníků.

Vánoční jídelní servis Star Fluted Christmas je vyroben z nejjemnějšího kostního porcelánu, který je mnohem průsvitnější než bežný porcelán. Díky teplejší bílé barvě působí s červenými a zelenými dekoracemi stylově a nostalgicky. Tvar vánočního porcelánu a nádobí Star Fluted Christmas je pro Royal Copenhagen klasikou. Kolekce byla vyrobena podle vzoru z roku 1895.

Dostupnost  SKLADEM NA PRODEJNĚ 2ks

4 653,- Kč

EAN 5705140741497
Výrobce Royal Copenhagen - Dánsko
Značka Royal Copenhagen
Kolekce Star Fluted Christmas
Materiál kostní porcelán
Provedení ruční výroba a tisk
Dárkové balení ano
Výška 9,5 cm
Průměr 21 cm
Objem 1 l
Myčka na nádobí ne
Mikrovlnná trouba ne