Anglické porcelánové figurky

Robin - Old Imari

Katalogové číslo: PAPBOX62687

Luxusní podoba Červenky (Old Imari Solid Gold Band Robin) od anglické porcelánky Royal Crown Derby.  Tento starý vzor je dokonale znázorněn pomocí nádherných bohatých tónových barev, které jsou součástí tradice této porcelánky.

Otevřené mřížkové vzory spojují nápadné geometrické tvary a složité květinové motivy, které ilustrují nádherné detaily peří na Července v nápadných odstínech červené a modré, které proslavil vzor z 9. století. Pivoňky, které jsou synonymem originálního vzoru, zdobí křídla, tělo a dodávají této figurce krásný nádech, zdobený 22 karátovým zlatem, který Července přináší nádherný opulentní povrch.

Červenka symbolizuje naději, radost a štěstí v mnoha kulturách, díky čemuž je tato figurka dokonalým dárkem pro náročné zákazníky i vášnivé sběratele.

V porcelánce Royal Crown Derby se sídlem v Derbyshire vytváří tým kvalifikovaný řemeslníků sběratelské kusy, které mají své vlastní osobnosti kouzlo. S využitím pozoruhodných znalostí získaných během 270 let a zkušeností je toto umělecké dílo produktem výjimečného britského umu a dovedností.

Dostupnost  24-26 týdnů (pro upřesnění prosím volejte 776 552 815)

6 555,- Kč

Parametry a údržba

EAN 807776000000
Výrobce Royal Crown Derby - Anglie
Značka Royal Crown Derby
Materiál anglický kostní porcelán
Dárkové balení ano
Myčka na nádobí ne
Mikrovlnná trouba ne
Ke stažení Návod k použití PDF