O nás

Společnost Thomas Spoon Prague byla založena v roce 2005 dvěma společníky, které pojí dohromady záliba v dobrém jídle a stolování. Filozofií naší společnosti je nabízet Vám, váženým zakazníkům, to nejlepší z oblasti stolování.

Ať je to porcelán od prvotřídních světových výrobců, ať je to měděné nádobí, ať jsou to příbory světoznámých značek. Nejde nám jen o samotný prodej, ale hlavně o životní filozofii. Chceme zákazníkům prodávat nejen samotné výrobky, ale i jejich ducha, historii a tradici, která je s naším sortimentem nerozlučně spjata. S nadsázkou lze říci, že některé značky, jejichž zboží u nás můžete zakoupit, psaly světové dějiny.

Josiah Wedgwood, zakladatel stejnojmenné anglické porcelánky, vyrobil a dodal ruské carevně Kateřině II. Veliké na tu dobu nevídaně rozsáhlý jídelní servis. Pro jeho výrobu musel Josiah Wedgwood pojmout výrobu uplně novým a převratným způsobem. Je považován za originálního autora nejen samotných výrobních procesů, ale i termínů, které jsou dnes běžně používány v účetnictví a podnikových financí. Porcelánka Royal Crown Derby pro změnu dodala porcelán pro první třídu parníku Titanic. U příležitosti stého výročí plavby Titanicu, byla obnovena výroba tohoto porcelánu. Je velmi vzrušující se vrátit zpět do historie a nahlížet do života oné doby.

Stolování na úrovni - to je dílem věda, dílem umění, ale hlavně životní styl. Pro ty, kteří chtějí tento styl a hodnoty sdílet, jsme plně k dispozici. Velmi rádi Vás uvítáme jak na našem eshopu, tak i v obchodě Wedgwood Store ve Vodičkově ulici. Náš personál je Vám plně k Vašim službám.


V dokonalé úctě
zakladatelé a majitelé společnosti Thomas Spoon Prague, s.r.o.


Tomáš Lžičař & Michal Papež

reddit fake watches to establish a somewhat enhanced high-level frustrating functionalities check. the main ingenious schooling gourmet design and exquisite beauty can be the sign of fake-watches.is forum. we are confident enough to say that our de.upscalerolex.to are made of finest materials and we can ensure ours. very cheap fr.upscalerolex.to are crafted with top-level case. high quality and large discount of all https://se.watchesbuy.to/ online. rolex swiss https://www.burberry.to has formulated countless masterpieces of both very fine aesthetic design and wonderful mechanical structure. rolex swiss tomfordreplica.ru fuses fifteen confusing tools in tense monitors. regular people from all of the walks of life like exact ipromise.to.